Колискові України
Колискова пісня – це фактично перший енергетично-емоційний зв’язок матері та дитини, той непомітний, але такий важливий генетичний ланцюжок, який з'єднує між собою багато поколінь. Колисковою піснею закладається в дитячу свідомість майбутня національна самоідентифікація дитини, її мова та світогляд.
Коли є потреба вкласти дитину під супровод традиційної української колискової пісні, цей новий корисний інтернет-ресурс саме для вас. Громадська організація "Музей колискової" запустила в роботу сайт kolyskova.com на якому ви можете знайти і послухати старовинні колискові пісні в автентичному виконанні, записані українськими фольклористами в різних етнографічних регіонах України.
А на YouTube каналі проєкту колискові пісні можна слухати і дивитись у візуальному супроводі дитячої анімаційної студії.
Проєкт "Українські колискові" започатковано в липні 2023 року учасником київського фольклорного гурту "Володар" Олегом Коробовим, громадською організацією "Музей колискової", волонтерським проєктом Baza Trainee Ukraine та Науково-дослідною лабораторією етномузикології Національної Музичної Академії України.
Світлина колиски 1920-року виготовлення з села Богдан, Рахівського району Закарпаття. Експонат Музею етнографії і художнього промислу Інституту народознавства НАН України, м. Львів.
Джерело світлини
Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @ua-ethnology.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!